קידום אתרים

קידום אתר

לשוק שלך

מותאם

אישי

ב-TMD, אנחנו מקדמים אתרים בצורה ממוקדת לשוק שלכם בכך שהתוכן שלכם יגיע לקהל היעד שמחפש אתכם.

גלגלו

תהליך הקידום של TMD

אופטימיזציה מלאה

ברגע שיש לכם אתר קיים והחלטנו על מילות חיפוש, נעבור על כל האתר שלכם ונתאים את מילות החיפוש לכל דף רלוונטי. זאת בניית התשתית לקידום אורגני במנועי חיפוש כמו גוגל.

אורגני (הכי מומלץ)

קידום אורגני מתבסס על תכני האתר שלכם. אחרי שהאתר שלכם עבר אופטימיזציה, גוגל יתחיל לשים לב אליו והוא יעלה בתוצאות החיפוש. חוץ מגוגל, ניתן לקדם את האתר ברשתות חברתיות כמו פייסבוק ואינסטגרם ע"י מגוון פוסטים שמושכים את עיניי הלקוחות שלכם.

ממומן

קידום ממומן הוא אומנם יותר יקר מקידום אורגני, אבל הוא נותן לעסק שלכם חשיפה מיידית. כמות החשיפה תלוייה בכמה שאתם בוחרים להשקיע. המחיר תלוי בפופולריות של מילות החיפוש שלכם ובכמות התחרות באותו שוק.

אופטימיזציה מלאה

SEO – אופטימיזציה למנועי החיפוש. ברגע ששלב הבנייה מסתיים, תתקיים שיחה אישית שבה נבחר את מילות החיפוש המתאימות ביותר לקהל היעד שלכם. אנו נעבור על כל דף ודף ונתאים אותו בצורה מושלמת למנועי החיפוש בכך שאתרכם יופיע כמה שיותר גבוהה במנועי החיפוש.

קידום זה הוא לטווח ארוך ודורש לא מעט זמן עבודה, אך מספק את התשתית המושלמת לקידום אורגני בכדי שהאתר שלהם יהיה בולט בעמוד הראשון וישלוט במילות החיפוש בגוגל.

קידום אורגני

כשמדובר בקידום אורגני, אנו מתכוונים לקידום טבעי עם דגש על התאמת תכנים וקווי שיווק שיתפסו את תשומת לבם של לקוחות המחפשים את המוצר / שירות שלכם. 

אנחנו עובדים עם כל רשת חברתית שיש, אך המומלצים שלנו הם:

גוגל

קידום אורגני בגוגל הוא אחד המומלצים ביותר שלנו. בכל שנייה, יש בממוצע 40,000 חיפושים בגוגל! זאת אחת מהדרכים הכי טובות לחשוף את האתר שלכם לקהל היעד. לקוחות מחפשים, ואנחנו דואגים שהאתר שלכם יופיע בין הראשונים וימשוך אותם פנימה.

פייסבוק

אין ספק שפייסבוק היא הרשת החברתית האפקטיבית ביותר לפילוח לקוחות. ב-TMD, אנו מציעים לכם שירות של ניהול מלא בפייסבוק, כולל יצירת דף עסקי ופרסום פוסטים כל יום בקבוצות בהם נמצאים לקוחות היעד שלכם. השקענו זמן רב בפיתוח שיטת הקידום הזאת והיא בהחלט מהמומלצות ביותר שלנו.

אינסטגרם

אם מדובר בקהל יעד צעיר, אינסטגרם זו דרך בטוחה לתפוס את תשומת לבם. כמו בקידום בפייסבוק, ניצור לכם דף אינסטגרם עסקי ונקדם אותו בצורה טבעית בכך שתדמית העסק שלכם לא תיפגע מפרסום מופרז. אחרי שפייסבוק קנו את אינסטגרם, קיימת התממשקות בין המדיות ולכן מאוד מומלץ לשלב בניהם את הקידום לחשיפה וחווית משתמש מתקדמת יותר.

תתייעצו איתנו!

יש עוד הרבה מה לדעת בנוגע לתחום הקידום. לפני שאתם מתחילים לקדם את האתר שלכם, תתקשרו ותתייעצו! זה לא יעלה לכם כלום 🙂