קידום אתרים

הגעתם למקום הנכון ובזמן הנכון

טי אם די מתמחה בקידום אתרים קטנים וגדולים, קידום של עסקים קטנים עסקים גדולים וחברות מהגדולות במשק.
ברשותנו מס’ רב של חברות ועסקים המקודמים במנועי החיפוש ברשת בארץ ובעולם ובדגש על מנוע החיפוש גוגל ישראל.

קידום אורגני במנוע החיפוש גוגל

קידום אורגני הינו קידום מצוין.. מדובר בקידום במנוע חיפוש גוגל אשר יכול להעניק ללקוח מס’ רב של כניסות לאתר לקוחות חדשים וכדומה…
ישנם מערכות לבניית אתרים שונות אשר יכולות לחסוך הרבה כסף ללקוח והלקוח יכול לבד לבצע את קידום האתר שלו על ידי תדרוך נכון.

טיאםדי עוזרת ללקוחותיה בנוגע לתדרוכים שונים ולביצוע קידום אתר אינטרנט בקלות וביעילות.
לרשימת דוגמאות אתרים מקודמים הינכם מוזמנים לצור קשר טלפוני ל- 077-3505000 לצפייה בלקוחות המקדמים את עצמם בצורה עצמאית, כמו כן יש לציין שלקוחות אלה עובדים עם מערכת המותאמת לקידום במנוע חיפוש גוגל.
כמו כן טיאםדי נותנת שרותי קידום אתר אינטרנט בגוגל אורגני ויש לציין כי המערכת שהאתר בנויי מהווה עניין במחיר קידום האתר.

ישנם מצבים כי הלקוח לא מצליח לבד לקדם את עצמו או שאין לו זמן להתעסק עם זה וכדומה…כאן אנו נכנסים לתמונה ומציעים ללקוח קידום אורגני לפי מילות חיפוש אשר אנו ביחד עם הלקוח מחליטים לקדם, רמת תקציב וצפי למיקום רצוי.
יש לציין ישנם מילים מאוד יקרות לקידום וישנם מילים זולות לקידום השאלה מה משקל המילה ורמת הביקוש שלה ברשת האינטרנט וכמובן איזה מנוע חיפוש מבוקש.

* זמן עליית הקמפיין מיידי והופעתו ברשת עלולה להופיע משבועיים לאחר סגירת
הקמפיין ועד חצי שנה תלויי בקשר של מילות החיפוש שנבחרו.

 

קידום ממומן במנוע החיפוש גוגל

קידום ממומן במנוע חיפוש גוגל הינו קידום מיידי אשר ניתן לשלוט במיקום מודעת הפרסום במנוע חיפוש גוגל ברשת התוכן ובמנוע החיפוש ותלויי ברמת התקציב של הלקוח ולפי יכולתו טיאםדי תמליץ ללקוח באיזה סדר גודל של תקציב מומלץ.

הקידום במתכונת זו הינו תלוי ברמת תקציבית אשר הלקוח מוכן להשקיע לפי רמת ההשקעה טיאםדי תבנה לו קמפיין פרסומי ותעזור בניסוח מודעה תקינה ומזמינה וזאת על מנת שיהיה הקלקות רלוונטיות לפרסום וע”י זה יהיו יותר כניסות לאתרו של הלקוח והמטרה העיקרית יותר פניות טלפונית/מייל מפרסום זה. בקיצור הגדלת כמות הלקוחות של הלקוח.

בין היתר איך הדברים מתבצעים? טיאםדי תבצע ניתוח עם הכלים של גוגל לבדיקת עלויות המלצת תקציבים ולפי רצון הלקוח ייעוץ תקציבי לגבי האם ובכלל מומלץ להשקיע מה כמות הכניסות הצפויה, טווח שעות פרסום הקמפיין, רמת ניהול קמפיין, המלצת בחירת מילות חיפוש רלוונטיות, באיזה אפיק לפרסם, בחירת איזור פרסום, מדינה וכדומה.

קידום ממומן בגוגל מתחלק למס דברים קידום ברשת תוכן האינטרנט, קידום במנוע חיפוש מנוע גוגל המוכר (קידום בטלפונים סולולרים ועוד)…
טיאםדי תמליץ ללקוח איזה סוג קידום מתאים לו בהתאם לצרכיו.

ניהול נכון של קמפיין יכול לחסוך לך הרבה כסף והבאת תוצאות מצוינות וביצועי קמפיין פרסום מעולים.
זמן עליית הקמפיין והופעתו ברשת בצורה מיידית.

 

לידים איכותיים

מהם לידים? ומהו ליד איכותי?
ליד הכוונה ללקוח פוטנציאלי אשר מעוניין באותם שירותים שאתה מציע באותה מודעת פרסום.
ליד איכותי הכוונה ללקוח אשר אנו מביאים לך לאחר פילוח שוק ולאחר שמילא את הנתונים שלו שהינך מעוניין לגביו כל מה שעליך לבצע זה להתקשר ללקוח ולסגור עימו את פרטי העסקה.

כמו כן ישנם לידים בודדים של מתחרים שאולי מעוניינים לדעת פרטים אך ברוב ה-“לידים” הינם לקוחות פוטנציאלים אשר מעוניינים בשרותיך או במודעת פרסום שלך שראו ברשת האינטרנט על מנת שיגיעו לקוחות פוטנציאלים טיאםדי תבנה עמך את הקמפיין ותבדוק את צרכיך ואת מודעת הפרסום וכמובן במחירים אטרקטיביים במיוחד.
לפרטים מלא מטה את הטופס או צור קשר טלפוני ל- 077-3505000.

החלפות קישורים

החלפות קישורים מוסג זה למי שלא מכיר כשמו כן הוא, מבצעים קישור מהאתר שלך ואתה מקבל קישור מהאתר האחר, דבר זה מקנה לך קידום אתר בצורה יעילה ומצוינת, אגב זה חלק יחסי מהקידום האורגני.
יש לציין שצריך לדעת איך לבצע את הקישורים בצורה תקינה… בקיצור תשאירו למומחי טיאםדי לבצע עבורכם את המשימה או שתקבלו תדרוך איך לבצע אותה.

בין היתר בימים אלו טיאםדי מבצעת מיזם פרסומי חזק הנקרא “החלפות קישורים” בין לקוחותיה ואחרים, כל הלקוחות אשר הצטרפו לקמפיין “החלפות קישורים” לקדם את אתריהם ברשת (במנוע חיפוש גוגל – אורגני) יגבירו את מיקומם בגוגל, ובמחירים אטרקטיבים.

קצת על המיזם: קמפיין “החלפות קישורים” הינו לראש ובראשונה מיועד ללקוחות טיאםדי אשר רוצים לשפר את מיקומם במנוע חיפוש גוגל ולעלות כמה שיותר מעלה יש לציין כי לפי סטטיסטיקות לקוחות אשר נמצאים בדף הראשון בגוגל עובדים – נקודה.
מטרת קמפיין זה הבאת כמה שיותר קישורים מאתרים לאתר שלך, וכך המנוע של גוגל יראה את כל הקישורים המפנים לאתרך ויעזור לאתרך מבחינה קידומית…
כמו כן באתרך בדף הבית יהיה קישורים אשר יפנו ללקוחות האחרים אשר הצטרפו לקמפיין זה על מנת שגם הם יתקדמו.

קמפיין “החלפות קישורים” הינו מוגבל לעד 4 מילות חיפוש כאשר לא תהיה מילת חיפוש פעמיים בקידום…
לדוגמה: נניח שאתה הלקוח ומתעסק במלונאות, מילת החיפוש שלך הינה מלונאות אזי במידה ויש לקוח אחר באותו תחום שירצה קישור עם המילה מלונאות דבר זה לא יתבצע המילה תפוסה.

המחירים שאנו מציעים הינם כמחירי מבצע ועקב הרצת מיזם פרסומי חזק אשר בעתיד יגבה מחיר גבוהה יותר…. אל תהססו…. הצטרפו עוד היום!!

שאלות נוספות? התקשרו עוד היום!

בניית אתר, קידום אתר, פרסום אתר, הנגשת אתר, בניית אתרים, קידום אתרים

חברת טי.אם.די בניית אתרי אינטרנט, הממוקמת בראש העין, הוקמה בשנת 2001 על מנת לספק שירותי גרפיקה ומולטימדיה כוללים לעצמאיים ולחברות.

קידום אתרים

T.M.D מתמחה בקידום אתרים בכל תחומי המדיה, בדגש על גוגל, פייסבוק, יוטיוב ועוד…

בואו לביקור

נגישות